ابزارها

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش | فروشگاه لوازم خانگی بانه ممتاز | خرید لوازم خانگی

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش دستگاهی فوق العاده برای کسانی که برای نگهداری مواد غذایی به فضای بیشتری نیاز دارند.

ساید بای ساید های بوش یک یخچال و فریزر را به طور جمع و جور با هم ترکیب می کنند که نه تنها فضای بزرگ و راحتی را تامین میکند بلکه بسیاری از ویژگی های دیگر را نیز ارائه می دهد. خروجی یخ و آب می تواند تکه های یخ را در هر زمانی تنها با فشار یک دکمه به شما ارائه دهد.

ساید بای سایدهای بوش بدون نیاز به برفک زدایی

از آنجا که ساید بای سایدهای بوش ضد برفک هستند نیازى به برفک زدایی ندارد و راحتی و آسایش را به سادگی به شما عرضه می‌کنند. همچنین ساید بای ساید های بوش محافظى عالی برای غذاهای یخ زده و سرد مى باشد که نه تنها از مواد غذایی شما محافظت می کند بلکه به صرفه و اقتصادی و حافظ محیط زیست هستند.

با فعال کردن ویژگی (supercooling) مواد غذایی در یخچال شما سریع تر سرد می شود، از آنجا که فقط با فشار دادن یک دکمه دما را به ٢ درجه سانتی‌گراد می‌رسد هیچ کدام از مواد غذای شما فاسد نخواهد شد.

همچنین در قسمت فریزر ویژگی (superfreezing) از آب شدن غذاهای یخ شده هنگام قرار دادن غذاهای گرم جلوگیری می‌کند و غذاهای به تازگى قرار گرفته سریعتر در دمای ۳۲- درجه یخ می زند که این خصوصیت باعث می شود مواد مغذی و تازگی غذا حفظ شود.

زمانی که دستگاه به دماى مورد نیاز می رسد و ویژگی های مذکور به طور خودکار به حالت معمول برگشته که هم در انرژی صرفه جویی شده هم از محیط زیست محافظت می کند.

افزایش بازدهی انرژی در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

بسیاری خریداران می پرسند که چگونه به حداکثر بازدهی انرژی در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش دست یابیم، که ما توصیه می‌کنیم که در صورتی که فضای کافی در پشت یخچال فریزر ایستاده شما برای تهویه مناسب وجود داشته باشد شما به حداکثر بازدهی انرژی دست خواهید یافت.

از دیگر نکات مهم در خرید ساید بای ساید بوش این است که تمام ساید بای ساید های بوش ساخت کشور کره می باشد که تحت نظر مهندسی و لیسانس بوش می باشد.

\"یخچالیخچال ساید بوش نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره می بخشد بلکه آن را راحت تر نیز می کند، قفسه بندی مرتب و کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی، احاطه کامل به مواد غذایی موجود در یخچال را به آسانی میسر می سازد. به علاوه طبقات و قفسه های مجهز به ریل های تلسکوپی به نرمی به سمت خارج کشیده می‌شود که این امر گذاشتن و برداشتن مواد غذایی را بینهایت راحت کرده و به واسطه روشنایی عالی نیز همیشه دید واضحی از فضای داخل دستگاه خواهید داشت.

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش در رنگ‌های سفید و استیل و مشکی که در بازار عرضه می‌شود مجهز به مدرن ترین تکنولوژی خنک کننده می باشد که وقتی شما هوس نوشیدنی، دسر و میوه خنک می کنید به راحتی می توانید از سالادهای لذیذ و میوه‌های تازه و نوشیدنی های خنک بهره ببرید.

بوش برای تازه نگهداشتن مواد غذایی و چیدمان راحت آنها در درون یخچال بوش سال‌هاست که از فناورى نوین کم مصرف فضای داخلی انعطاف پذیر و سیستم های خنک کننده خلاقانه بهره گرفته. در پایان به عرض شما می رسانیم که بوش بار دیگر برند Number.1 اروپا شد.

منبع: وب سایت رسمی بوش

بازگشت به لیست