ابزارها

انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ

انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ | لوازم خانگی بانه ممتاز | طالب زسولی

انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ

ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ یک گزینه مناسب برای استفاده در خانه‌های کوچک و آپارتمانی است. این ماشین ظرفشویی نیاز به فضای جداگانه‌ای جهت استفاده ندارد. تنها باید فضای مناسبی بر روی کابینت‌های آشپزخانه در نظر داشته باشید و این دستگاه را در آن محل نصب کنید.

ظرفیت شستشوی ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ نسبت به سایر محصولات کمتر است؛ بنابراین خانواده‌های کم جمعیت این دستگاه را جهت استفاده روزانه مد نظر قرار می‌دهند.

اگر شما هم علاقه‌مند به خرید یک ماشین ظرفشویی رومیزی مناسب هستید، با ما همراه باشید و با ویژگی‌های ماشین ظرفشویی رومیزی سام مدل T1305 بیشتر آشنا شوید.

ماشین ظرفشویی رومیزی سام مدل T1305

این ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ با وجود شش برنامه متنوع، قادر به شستشوی ظروف تا ظرفیت 6 نفر می‌باشد. شیر برقی موجود در این ماشین ظرفشویی جریان آب ورودی را کنترل می‌کند. تا آب بیش از حد نیاز به درون دستگاه وارد نشود.

انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ | لوازم خانگی بانه ممتاز | طالب زسولی

در قسمت جلویی ماشین ظرفشویی یک فرورفتگی مشاهده می‌شود. این فرو رفتگی به عنوان دستگیره مناسبی جهت باز و بسته کردن درب دستگاه در نظر گرفته می‌شود.

در قسمت جلویی ماشین ظرفشویی نیز دکمه‌هایی مشاهده می‌شود که برای کنترل این دستگاه کاربرد دارند. علاوه بر دکمه‌های کنترلی، چراغ‌های ال ای دی برای اخطارهای ظرفشویی طراحی شده‌اند. که در صورت بروز مشکل در فرآیند شستشو روشن می­شوند.

این ماشین ظرفشویی رومیزی مجهز به برنامه شستشوی کریستال است؛ بنابراین جام‌های بلورین و حساس را به راحتی می‌توانید توسط این دستگاه بشویید و تمیز کنید، بدون این که نگران لب­پر شدن آن‌ها در اثر وارد شدن فشار ناشی از جریان آب باشید.

برنامه شستشوی سریع این امکان را فراهم می‌کند که پیش دستی‌های میوه و لیوان‌های چای را در اسرع وقت به کمک این ماشین بشویید و خشک کنید.

این ماشین ظرفشویی مجهز به سبد مخصوص قاشق و چنگال است؛ بنابراین پس از اتمام فرآیند شستشو به راحتی می‌توانید به قاشق و چنگال‌ها به صورت یک جا دسترسی داشته باشید.

با وجود این که جهت طراحی بدنه این ماشین ظرفشویی از استیل استفاده شده است، بنابراین طول عمر آن نسبت به محصولات مشابه بیشتر خواهد بود و با خیال راحت می‌توانید چندین سال از ظرفشویی رومیزی خریداری شده استفاده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در جای خالی پاسخ را بنویسید : *
30 + 5 =