دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S19 XP+279Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer S19 XP+ Hydro |
| نام دیگر (Also Known As) | Antminer S19 XP+ Hydro 279T |
| الگوریتم پشتیبانی شده (Supported Algorithm) | SHA-256 (Bitcoin) |
| قدرت هش (Hashrate) | 279 Th/s |
| مصرف برق (Power Consumption) | 5301 W |
| ابعاد (Dimensions) | 410 × 170 × 209 mm |
| وزن (Weight) | 13.4 kg |
| سطح نویز (Operating Noise Level) | 50 dB |
| منبع تغذیه (Power Supply Unit) | Included |
| سیستم خنککننده (Cooling) | Watercooling |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 5–40°C |
| رطوبت (Humidity) | 5–95% |
| تاریخ عرضه (Release Date) | ژانویه 2025 |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S19 XP+293Th/s
🟦 مشخصات فنی
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer S19 XP+ Hydro |
| نام دیگر (Also Known As) | Antminer S19 XP+ Hydro 293T |
| الگوریتم پشتیبانی شده (Supported Algorithm) | SHA-256 (Bitcoin) |
| قدرت هش (Hashrate) | 293 Th/s |
| مصرف برق (Power Consumption) | 5567 W |
| ابعاد (Dimensions) | 410 × 170 × 209 mm |
| وزن (Weight) | 13.5 kg |
| سطح نویز (Operating Noise Level) | 50 dB |
| منبع تغذیه (Power Supply Unit) | Included |
| سیستم خنککننده (Cooling) | Watercooling |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 5–40°C |
| رطوبت (Humidity) | 5–95% |
| تاریخ عرضه (Release Date) | آوریل 2025 |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S21~188Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer S21 |
| الگوریتم پشتیبانی شده (Supported Algorithm) | SHA-256 (Bitcoin) |
| قدرت هش (Hashrate) | 188 Th/s |
| مصرف برق (Power Consumption) | 3290 W |
| ابعاد (Dimensions) | 195 × 290 × 400 mm |
| وزن (Weight) | 14.5 kg |
| سطح نویز (Operating Noise Level) | 75 dB |
| منبع تغذیه (Power Supply Unit) | Included |
| تاریخ عرضه (Release Date) | فوریه 2024 |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S21~195Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer S21 |
| الگوریتم پشتیبانی شده (Supported Algorithm) | SHA-256 (Bitcoin) |
| قدرت هش (Hashrate) | 195 Th/s |
| مصرف برق (Power Consumption) | 3412.5 W |
| ابعاد (Dimensions) | 195 × 290 × 400 mm |
| وزن (Weight) | 14.5 kg |
| سطح نویز (Operating Noise Level) | 75 dB |
| منبع تغذیه (Power Supply Unit) | Included |
| تاریخ عرضه (Release Date) | فوریه 2024 |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S21E Hyd 310Th/s
🟦 مشخصات فنی
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer Hydro |
| قدرت هش (Hashrate) | 310Th/s (±5%) |
| مصرف برق (Power Consumption) | ~5270 وات |
| راندمان انرژی (Efficiency) | ~17 J/Th |
| الگوریتم (Algorithm) | SHA-256 |
| سیستم خنککننده (Cooling Method) | Hydro-cooling (Liquid) |
| سطح نویز (Noise Level) | ~50 dB |
| رابط اتصال (Networking) | Ethernet |
| تاریخ عرضه (Release Info) | اعلام شده: 10 آگوست 2025؛ انتظار عرضه: 30 سپتامبر 2025 |
| دمای کاری (Operating Conditions) | 20–50°C |
| رطوبت (Humidity) | 10–90% |
| ابعاد (Dimensions) | 339 × 176 × 208 mm |
| وزن (Weight) | ~12.8 kg |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer S21XP 270Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer S21 XP |
| قدرت هش (Hashrate) | 270Th/s |
| تاریخ عرضه (Release) | سپتامبر 2024 |
| مصرف برق (Power) | 3645 وات |
| سطح نویز (Noise level) | 75dB |
| ابعاد (Size) | 400 × 195 × 290 میلیمتر |
| سیستم خنککننده (Cooling) | هوا (Air) |
| تعداد فنها (Fan(s)) | 4 عدد |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet 10/100M |
| دمای کاری (Temperature) | 5–45°C |
| رطوبت (Humidity) | 5–95% |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Antminer T19 PRO Hyd 235Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Bitmain |
| مدل (Model) | Antminer T19 Pro Hyd |
| نام دیگر (Also Known As) | T19 Pro Hydro |
| ارز قابل استخراج (Coin) | بیتکوین (BTC) |
| تاریخ عرضه (Release) | فوریه 2024 |
| قدرت هش (Hashrate) | 235Th/s |
| مصرف برق (Power) | 5170 وات |
| سطح نویز (Noise level) | 30dB |
| ابعاد (Size) | 412 × 197 × 209 میلیمتر |
| سیستم خنککننده (Cooling) | خنککننده آبی |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 5–45 °C |
| رطوبت (Humidity) | 10–90% |
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Canaan A1566HA 2U 480Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| مدل (Model) | Canaan Avalon A1566HA 2U |
| نام دیگر (Also Known As) | Canaan Avalon A1566HA 2U |
| ارز قابل استخراج (Coin) | بیتکوین (BTC) |
| تاریخ عرضه (Release) | 30 سپتامبر 2025 |
| قدرت هش (Hashrate) | 480Th/s |
| مصرف برق (Consume, kWh) | 8064 وات |
| راندمان انرژی (Energy Efficiency) | 16.8 J/Th |
| سطح نویز (Noise Level) | 40dB |
| ابعاد (Sizes) | 68 × 56 × 20 سانتیمتر |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| ولتاژ ورودی (Voltage) | 323–528V – 20A |
| دمای کاری (Temperature) | -5 تا 40 درجه سانتیگراد |
دستگاه ماینر نروس مدل Goldshell CK Lite 6.3Th/s
🟦 مشخصات فنی :
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Goldshell CKB |
| قدرت هش (Hashrate) | 6.3Th/s (±10% برای دستگاههای کارکرده) |
| مصرف برق (Wall Power) | 1200 وات/ساعت |
| سطح نویز (Noise) | کم (Quiet) |
| تعداد فنها (Fan(s)) | 4 عدد |
| وزن (Weight) | 8.5 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی (Voltage Input) | 110–240 ولت |
| رابط اتصال (Connection) | Ethernet |
| ابعاد (Dimension) | 264 × 200 × 290 میلیمتر |
| دمای کاری (Operating Temp) | 0–35 درجه سانتیگراد |
دستگاه ماینر سیاکوین مدل Goldshell HS6~10.6Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Goldshell |
| مدل (Model) | HS6 |
| نام دیگر (Also known as) | Goldshell HS6 Blake2b-Sia ~ Handshake Mine |
| قدرت هش SC (SC Hashrate) | 10.6Th/s (±5%) |
| قدرت هش HNS (HNS Hashrate) | 4.3Th/s (±5%) |
| سطح نویز (Noise level) | 80 دسیبل |
| تعداد فنها (Fan(s)) | 4 عدد |
| وزن (Weight) | 8.5 کیلوگرم |
| مصرف برق (Power) | 2350–3250 وات |
| ابعاد (Size) | 264 × 200 × 290 میلیمتر |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 0–35 درجه سانتیگراد |
دستگاه ماینر کادنا مدل Goldshell KD Lite 16.2Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| مدل (Model) | Goldshell KD Lite |
| ارز قابل استخراج (Coins) | Kadena (KDA) |
| قدرت هش (Hashrate) | 16.2Th/s (±10% برای دستگاههای کارکرده) |
| تاریخ عرضه (Release) | ژوئن 2022 |
| ابعاد (Size) | 264 × 200 × 290 میلیمتر |
| وزن (Weight) | 8.5 کیلوگرم |
| حافظه RAM (RAM size) | – |
| تعداد چیپ (Chip count) | – |
| سطح نویز (Noise level) | کمتر از 50 دسیبل |
| سیستم خنککننده (Cooling) | فن |
| تعداد فنها (Fan(s)) | 4 عدد |
| مصرف برق (Power) | 1330 وات (±10%) |
| ولتاژ ورودی (Voltage) | 110 – 240 ولت |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 0 – 30 درجه سانتیگراد |
| رطوبت (Humidity) | 5% – 95% |
دستگاه ماینر کادنا مدل Goldshell KD Max 40.2Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Goldshell |
| مدل (Model) | KD MAX |
| قدرت هش (Hashrate) | 40.2Th/s (±10% برای دستگاههای کارکرده) |
| رمزارز قابل استخراج (Crypto) | Kadena (KDA) |
| ابعاد (Size) | 200 × 264 × 290 میلیمتر |
| وزن (Weight) | 8.1 کیلوگرم |
| سطح نویز (Noise Level) | 80 دسیبل |
| تعداد فن (Fans) | 4 عدد |
| مصرف انرژی (Power) | 3350 وات |
| ولتاژ ورودی (Voltage) | 185 – 285 ولت |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 5 – 35 درجه سانتیگراد |
| رطوبت (Humidity) | 5% – 95% |
سوالات متداول
چه نوع دستگاه ماینری بخریم؟
آیا داشتن ماینر منفعتی دارد؟
از کجا دستگاه ماینر بخریم؟