دستگاه ماینر سیاکوین مدل Goldshell SC6SE 17Th/s
🟦 مشخصات فنی :
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| سازنده (Manufacturer) | Goldshell |
| مدل (Model) | SC6-SE – 17Th/s |
| نام دیگر (Also known as) | Sia Coin Miner 6 |
| تاریخ عرضه (Release) | آگوست 2022 |
| ابعاد (Size) | 264 × 200 × 290 میلیمتر |
| وزن (Weight) | 11,500 گرم |
| سطح نویز (Noise level) | 80 دسیبل |
| تعداد فن (Fan(s)) | 2 عدد |
| مصرف برق (Power) | 3300 وات |
| رابط اتصال (Interface) | Ethernet |
| دمای کاری (Temperature) | 5 تا 45 درجه سانتیگراد |
| رطوبت قابل تحمل (Humidity) | 5٪ تا 95٪ |
دستگاه ماینر گلدشل مدل Goldshell XT-CARD 100Gh/s
🔧 مشخصات فنی:
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| الگوریتم | SHA-3X |
| ارز قابل استخراج | XTM |
| هشریت (High Power) | 100 GH/s ±5% |
| مصرف برق (High Power) | 65W ±5% |
| بهرهوری انرژی (High Power) | 0.65 J/GH |
| هشریت (Default Mode) | 80 GH/s ±5% |
| مصرف برق (Default Mode) | 45W ±5% |
| بهرهوری انرژی (Default Mode) | 0.56 J/GH |
| فن | 5500 RPM |
| ابعاد کارت | 123 × 21 × 88 mm |
| وزن کارت | 0.325 kg |
| ابعاد بستهبندی | 184 × 156 × 56 mm |
| وزن بسته | 0.527 kg |
دستگاه ماینر کادنا مدل IbeLink BM-K1Max 32Th/s
دستگاه ماینر نروس مدل IbeLink BM-N3~25Th/s
دستگاه ماینر سیاکوین مدل IbeLink BM-S1 Max 12Th/s
دستگاه ماینر سیاکوین مدل IbeLink BM-S3~18Th/s
دستگاه ماینر سیاکوین مدل IbeLink BM-S3~19Th/s
دستگاه ماینر کاسپا مدل Iceriver KS7 Lite 4.2Th/s
دستگاه ماینر سوپرس کلر مدل SuperScalar K10~45Gh/s
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Whatsminer M30S++110Th/s
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Whatsminer M33S++Hyd 226Th/s
دستگاه ماینر بیت کوین مدل Whatsminer M53S250Th/s
🟦 مشخصات فنی:
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| تولیدکننده | MicroBT |
| مدل | WhatsMiner M53S Hydro |
| الگوریتم پشتیبانی شده | SHA-256 |
| قدرت هش | 250 TH/s |
| مصرف برق | 6760 وات |
| سیستم خنککننده | Hydro-Cooling |
| ابعاد | 86 × 482 × 663 میلیمتر |
| وزن | 27.5 کیلوگرم |
| صدای عملیاتی | 50 دسیبل |
| رابط شبکه | Ethernet |
| دمای کارکرد | 5 تا 40 درجه سانتیگراد |
| رطوبت مجاز | 5 تا 95 درصد |
| تاریخ عرضه | ژانویه 2023 |
| پاور اسپلای | همراه دستگاه |
| گارانتی | مطابق شرکت سازنده |
سوالات متداول
چه نوع دستگاه ماینری بخریم؟
آیا داشتن ماینر منفعتی دارد؟
از کجا دستگاه ماینر بخریم؟